Otsime andekaid inimesi, kes naudivad keeruliste probleemide lahendamist. Liitu Eesti nr 1* agentuuriga!

Koolitussuuna juht

Koolitussuuna eestvedamine sobib sulle, kui sul on edukas juhtimis- ja müügikogemus teenusevaldkonna ettevõttest (soovituslikult koolitus- või konsultatsioonivaldkonnast). Sulle meeldib lahendada klientide väljakutseid, oskad märgata uusi arengusuundi ja sulle meeldib olla arendusprotsesside eestvedaja. Oskad prioriseerida tegevusi, juhtida ennast paindlikus tööajas ning naudid elukestvat õppimist. Oled kannatlik ja kaasav juht oma meeskonnale ning räägid vabalt eesti ja inglise keeles.
Pakume võimalust panustada Eesti 2023. aasta parima suhtekorraldusagentuuri töösse, vabadust katsetada uudseid ideid, hubast töökeskkonda ning töötada oma valdkonna professionaalidest koosneva meeskonnaga, kellelt on palju õppida ja kellega koos areneda. Palju tööd, aga ka palju lõbu.

→ Huvi korral kirjuta eneli@akkadian.eu

Kandideerimise tähtaeg 30.11.2023.

Turundus­kommunikatsiooni valdkonna juht

Otsime strateegilist mõtlejat, kes loob integreeritud turundus- ja kommunikatsioonilahendusi.

Kui pool sinust on turundusinimene, kes hoiab näppu pulsil eri digiturunduse, turundusanalüütika või brändituntuse loomise lahendustel ja teine pool kommunikatsiooni­proff, kelle jaoks kodused teemad on meediasuhtlus ja loov lähenemine mõju saavutamiseks, siis see roll on sinu jaoks.
Oskad luua ja ellu viia keerulisi turunduse- ja kommunikatsiooni­strateegiaid, kus lahenduseks on sihtrühmale sobiv sisu sihtrühmale sobivas kanalis. Oskad pakkuda välja loovaid ja unikaalseid lahendusi ning komplekteerida projektimeeskondi neid ellu viima. Oskad mõõta ka tegevuste mõju ja tunned end koduselt turundus­analüütika lahendustega.

→ Huvi korral kirjuta kati@akkadian.eu

Kandideerimise tähtaeg 30.11.2023.

Kasvustrateeg

Kasvustrateegi roll on täiesti uus ja sobib Sulle, kui omad kogemust kas ärijuhtimise, turunduse, teenuse­disaini või äriarenduse valdkonnas. Eriti kasuks tuleb kogemus, kus on mõned neist valdkondadest kombineeritud.

Kasvustrateeg hakkab koos ärisuuna juhiga üles ehitama Akkadianis täiesti uut suunda, mille eesmärk on toetada kliente ja pakkuda ekspertiisi strateegiliste äriliste probleemide lahendamiseks – näiteks jõuda arusaamisele, kes on ettevõtte klient, mida ta vajab, millise lähenemisega laieneda uutele turgudele või lansseerida uusi teenuseid.
See roll sobib Sulle, kui sul on kasvu-mõtteviis ja sulle tekitab põnevust strateegiliste ja esmapilgul hoomamatuna näivate probleemide lahendamine. Samuti, kui sa kipud juba juurdunud arvamusi kahtluse alla seadma ehk sulle meeldib küsida „miks“ küsimusi ning räägid vabalt eesti ja inglise keeles.

→ Huvi korral kirjuta kati@akkadian.eu

Kandideerimise tähtaeg 30.11.2023.

Strateegilise kommunikatsiooni konsultant

See roll sobib sulle, kui sul on kommunikatsioonitöö kogemus finants- või tehnoloogiasektorist või/ja börsiettevõtetest.

Otsime eksperti, kellel on sügavad teadmised ja kogemused strateegilise kommunikatsiooni kavandamisest, elluviimisest ja tulemuslikkuse mõõtmisest. Oled suuteline efektiivselt juhtima kriisiolukordi ja sa ei pelga administratiivse tööga tegelemist, mis käib projektide juhtimisega käsikäes.
Kuna töötame rahvusvaheliselt, on tööks vajalik väga hea inglise keele oskus. Ootame, et sul oleks huvi ühiskondlike protsesside vastu, et sa oleksid algatusvõimeline ja iseseisev ning et sul oleks kõrgharidus.

→ Huvi korral kirjuta gea@akkadian.eu või helista 526 6464

Kandideerimise tähtaeg 30.11.2023.

Kommunikatsiooni nooremkonsultant

Kui oled hea kirjutamises, ürituste korraldamises, taustauuringute tegemises, oled oodatud meie meeskonda.

Eeldame sinult suurepärast sõnaseadmise oskust nii eesti kui ka inglise keeles. Sinu tahe õppida ja areneda on meile olulised omadused. Töötame keeruliste teemadega, seega on vajalik analüütiline mõtteviis ja oskus süveneda.
Varasem töö- või praktikakogemus on samuti vajalik, kuna see näitab, et sul on juba esmased teadmised ja oskused, mida saad oma uues rollis rakendada ja edasi arendada. Usume, et see kombinatsioon teoreetilisest taustast ja praktilisest kogemusest loob suurepärase aluse edu saavutamiseks strateegilise kommunikatsiooni alal.

→ Huvi korral kirjuta gea@akkadian.eu või helista 526 6464

Kandideerimise tähtaeg 30.11.2023.

Kes me oleme?

* Oleme Eesti edukaim kommunikatsioonibüroo: 2022. ja 2023. aasta Äripäeva suhtekorralduse TOPi võitja. Tegutseme nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt.

Lahendame keerulisi ülesandeid. Meile meeldivad tööd, millel on laiem ühiskondlik mõju ning läheneme probleemidele teadmispõhiselt.

Meil on keskmisest laiemad teadmised rohepöörde, tervisekäitumise ja digitaliseerimise valdkondades.

Töötame strateegiliselt ja armastusega, hoides terviklikku vaadet eesmärkidest ja tulemustest.

Tegutseme kolmes ärisuunas: strateegiline kommunikatsioon, äriarendus ja muudatuste juhtimine, koolituskorraldus.

Lisaks põhitiimile on Akkadiani ümber koondunud kogukond oma valdkonna tipptegijaid ja koostööpartnereid erinevatelt elualadelt.